W dniach 9 – 10 lutego 2017 roku w Pałacu w Żelechowie odbyła się doroczna konferencja MerService. Podczas tego wydarzenia Spółka podsumowała rok 2016 oraz przedstawiła najbliższe plany na kolejne 12 miesięcy.

W konferencji zorganizowanej w Pałacu w Żelechowie uczestniczyła kadra zarządzająca, pracownicy administracyjni oraz struktury terenowe MerService. W wydarzeniu udział wzięli także Artur Wojtaszek, Członek Zarządu OEX S.A., który opowiedział uczestnikom spotkania o najważniejszych wydarzeniach z życia spółki i Grupy OEX oraz o kierunkach jej rozwoju.

Michał Węgrzyk, Prezes Zarządu MerService:

Coroczna konferencja to doskonała okazja nie tylko do bezpośredniej wymiany informacji, ale przede wszystkim do integracji zespołu. To istotne przede wszystkim w przypadku tak rozproszonej geograficznie struktury, jak naszaTylko zgrany, bardzo dobrze rozumiejący się zespół może odnosić sukcesy.

Członkowie zespołu MerService wzięli także udział w interaktywnych szkoleniach, m.in. z efektywności osobistej i skutecznej komunikacji oraz budowania relacji z klientami.

 • Chcesz wiedzieć więcej?

  Umów się spotkanie.

  Skontaktuj się z nami
  Skontaktuj się z namiSkontaktuj się z nami
 • Zostaw nam swój numer

  Oddzwonimy do Ciebie

  FacebookLinkedIn