W kwietniu b.r. Magdalena Trzcińska została powołana przez Zgromadzenie Wspólników spółki na stanowisko Wiceprezesa Zarządu.

Magdalena Trzcińska posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie zawodowe. Z MerService jest związana od ponad dziesięciu lat, czyli praktycznie od początku działalności spółki.  Pracowała  w obszarze Sales Force & HR management, ostatnio pełniąc funkcję Dyrektora Operacyjnego External. Obecnie jako Wiceprezes Zarządu, koncentruje się przede wszystkim na rozwijaniu nowych usług oraz pozyskiwaniu nowych klientów.

Magdalena Trzcińska jest absolwentką Collegium Civitas na kierunku socjologia, a także studiów podyplomowych Zarządzanie Ludźmi w Organizacji w  Szkole Głównej Handlowej. Ukończyła też studia podyplomowe Dyplomowany Coach.

MerService Sp. z o. o. świadczy specjalistyczne usługi wspierające procesy biznesowe, ze szczególnym uwzględnieniem procesów sprzedażowych, w tym m.in. merchandising, outsourcing przedstawicieli handlowych i audyty w punktach sprzedaży. Spółka posiada własną strukturę terenową oraz korzysta z nowoczesnych technologii i autorskich rozwiązań, które pozwalają na optymalizację oraz efektywność realizowanych projektów. MerService działa na terenie większości sklepów wielkopowierzchniowych oraz w kilkunastu tysiącach placówek rynku tradycyjnego, koncentruje się na obsłudze klientów z branży spożywczej oraz rynku napojów.

 • Chcesz wiedzieć więcej?

  Umów się spotkanie.

  Skontaktuj się z nami
  Skontaktuj się z namiSkontaktuj się z nami
 • Zostaw nam swój numer

  Oddzwonimy do Ciebie

  FacebookLinkedIn