2 czerwca pracownicy OEX-owej spółki wzięli udział w biciu rekordu Guinnessa w sztafetowym otwieraniu butelek Coca – Coli. Akcja, w której uczestniczyło 988 osób, zakończyła się pełnym sukcesem.

Prawie 1000 kapsli spadło z ćwierćlitrowych butelek Coca- Coli w piękne piątkowe popołudnie 2 czerwca przed halą MOSiR w Łodzi. W biciu rekordu Guinnessa wzięli udział pracownicy Coca-Coli i studenci, dzielnie wspierani przez reprezentację MerService.

Mikołaj Małecki, Lider Projektów w MerService:
Bardzo podobała mi się skala zainteresowania imprezą przez Łodzian. Uczestnicy akcji zapisali się na kartach historii, a mi osobiście przy okazji udało się naładować baterie do codziennej pracy.

Sandra Boho, Agent Handlowy w MerService:

Najbardziej podobała mi się atmosfera, fajnie było uczestniczyć w takiej akcji razem z ludźmi z pracy. To także miłe urozmaicenie zadań, którymi zajmuję się na co dzieńJ

Przemysław Nowicki, Business Development Manager w MerService:
Organizacja i zaangażowanie wszystkich uczestników akcji były na najwyższym poziomie. Super, że zabawa ma też przełożenie na pomoc dla dzieciaków, takie akcje dają kopa.

W miejscu imprezy na uczestników czekało mnóstwo atrakcji, m.in. foto budka, występ DJ’a, sampling Burna oraz Coke & Coke Zero Cukru. Każda osoba uczestnicząca w akcji otrzymała pamiątkowe gadżety, m.in. koszulkę, otwieracz i oczywiście zimną butelkę Coca-Coli do wypicia ????

Za każdą otwartą podczas bicia rekordu butelkę Coca-Coli do dzieci z Domu Dziecka dla Małych Dzieci trafiła jedna butelka soku.

Ze strony MerService w akcji udział wzięli: Agnieszka Stryjewska, Katarzyna Marciniak, Sandra Boho, Mateusz Dorożyński, Mikołaj Małecki, Tomasz Leszczyński, Przemysław Nowicki.

MerService współpracuje z Coca-Colą od 2014 roku. Spółka realizuje na rzecz klienta usługi z zakresu merchandisingu.

 • Chcesz wiedzieć więcej?

  Umów się spotkanie.

  Skontaktuj się z nami
  Skontaktuj się z namiSkontaktuj się z nami
 • Zostaw nam swój numer

  Oddzwonimy do Ciebie

  FacebookLinkedIn