Spółka MerService rozpoczęła obsługę merchandisingową dla lidera rynku świeżych produktów mlecznych w Polsce. Usługa dla Danone jest realizowana z wykorzystaniem autorskiej aplikacji mobilnej Grupy OEX – MerchMobiler.

W ramach kontraktu MerService odpowiada za zapewnienie obsługi merchandisingowej w kilkuset punktach handlowych w całej Polsce. Działania są realizowane w sklepach sieci Auchan, Makro, Eurocash, Selgros i E.Leclerc. Wszyscy merchandiserzy MerService są wyposażeni w urządzenia mobilne, dzięki którym mają możliwość bezpośredniego raportowania z punktu, w którym świadczą usługę. Na potrzeby projektu zastosowano funkcję alertów SMS oraz szczegółowych powiadomień e-mail, dzięki którym przedstawiciele firmy Danone otrzymują informacje o dostępności asortymentu zaraz po zakończeniu wizyty w danym punkcie handlowym przez merchandisera.

System MerchMobiler zapewnia klientom bieżący dostęp do informacji ułatwiających zarządzanie procesami sprzedaży i marketingu. Autorska technologia pozwala nam elastycznie dostosować zakres raportowania działań do specyfiki projektu i potrzeb firmy, z którą współpracujemy – powiedziała Dominika Sternińska, Junior Reporting Manager z MerService.

W ramach współpracy z Danone MerService odpowiada także za rekrutację i szkolenie merchandiserów. Monitorowaniem jakości pracy zespołu terenowego zajmują się Koordynatorzy Regionalni MerService. Spółka z Grupy OEX zapewnia także odzież ochronną dla merchandiserów, oznakowaną zgodnie z systemem identyfikacji wizualnej klienta.

W ramach usługi merchandisingowej oferujemy także prowadzenie dodatkowych działań w punktach sprzedaży. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie dostosować się do zmian lub zareagować na potrzeby klientów – dodaje Magdalena Trzcińska, Dyrektor Operacyjny External z MerService.

Produkty Danone są obecne w Polsce od 1991 roku. Obecnie firma jest liderem w tworzeniu świeżych produktów mlecznych z polskich składników o  najwyższej jakości. Obok Danone do grupy spółek DANONE należą także: Żywiec Zdrój , NUTRICIA oraz Nutricia Medyczna.

 • Chcesz wiedzieć więcej?

  Umów się spotkanie.

  Skontaktuj się z nami
  Skontaktuj się z namiSkontaktuj się z nami
 • Zostaw nam swój numer

  Oddzwonimy do Ciebie

  FacebookLinkedIn