Zmiany w Zarządzie Merservice z Grupy OEX. Z dniem 1 września b.r. stanowisko Prezesa Zarządu obejmie Magdalena Trzcińska. Edyta Czaplicka dołącza w randze Członka Zarządu.

Magdalena Trzcińska, do tej pory pełniąca funkcję Wiceprezesa Zarządu spółki, zastąpi na stanowisku prezesa Michała Węgrzyka, który dalej będzie współpracował z Merservice jako Doradca Zarządu. Nowy Zarząd będzie kontynuował strategię umacniania pozycji w kluczowych liniach biznesowych oraz rozwoju nowych usług skierowanych do eCommerce.

Obie managerki blisko współpracują od początku działalności spółki, zarządzają kluczowymi obszarami i wydatnie przyczyniły się do osiągnięcia przez spółkę jej obecnej pozycji rynkowej.

Loader

Magdalena Trzcińska

Magdalena Trzcińska była Wiceprezesem spółki od kwietnia zeszłego roku, ale z Merservice jest związana od ponad dziesięciu lat, czyli praktycznie od początku działalności spółki. Pracowała w obszarze Sales Force & HR management i pełniła funkcję Dyrektora Operacyjnego External.

Magdalena Trzcińska jest absolwentką Collegium Civitas na kierunku socjologia, a także studiów podyplomowych „Zarządzanie Ludźmi w Organizacji” w Szkole Głównej Handlowej. Ukończyła też studia podyplomowe „Dyplomowany Coach”.

Do sukcesów należy zaliczyć przede wszystkim bardzo dobre wyniki spółki pomimo pandemii. Wdrożyliśmy również dwie nowe usługi we współpracy z partnerami zewnętrznymi. Obecnie oprócz tradycyjnych usług wsparcia sprzedaży oferujemy kompleksową analizę prezentowania produktów w sklepach internetowych i marketplace’ach, czy badania shopperowe gdzie pozyskujemy dane z pomocą takich rozwiązań jak eyetracking. Chcemy istotnie zwiększać udział technologii w naszych usługach. – powiedziała Magdalena Trzcińska.

Edyta Czaplicka

Edyta Czaplicka w Merservice Sp. z o.o. pracuje od początku działalności spółki, czyli od 2009 roku. Przez ostatnie 5 lat zajmowała stanowisko Dyrektora Operacyjnego Internal, odpowiadając za następujące obszary działalności spółki: finanse, księgowość, kadry, flota, IT i obsługa prawna. Edyta Czaplicka jako Członek Zarządu spółki będzie odpowiedzialna za finanse i administrację.

Edyta Czaplicka jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego, na kierunku socjologia. Ukończyła też studia podyplomowe: Akademia Menedżerska – Nowoczesna Praktyka Zarządzania Firmą w Szkole Głównej Handlowej.

Moim celem jest dalszy wzrost efektywności we wszystkich procesach biznesowych niezbędnych do prawidłowej realizacji usług oraz wdrażania nowych pomysłów – powiedziała Edyta Czaplicka.

Merservice Sp. z o. o

Merservice Sp. z o. o. świadczy specjalistyczne usługi wspierające procesy biznesowe, ze szczególnym uwzględnieniem procesów sprzedażowych, w tym m.in. merchandising, outsourcing przedstawicieli handlowych i audyty w punktach sprzedaży. Spółka posiada własną strukturę terenową oraz korzysta z nowoczesnych technologii i autorskich rozwiązań, które pozwalają na optymalizację oraz efektywność realizowanych projektów. Merservice działa na terenie większości sklepów wielkopowierzchniowych oraz w kilkunastu tysiącach placówek rynku tradycyjnego, koncentruje się na obsłudze klientów z branży spożywczej oraz rynku napojów.

 • Chcesz wiedzieć więcej?

  Umów się spotkanie.

  Skontaktuj się z nami
  Skontaktuj się z namiSkontaktuj się z nami
 • Zostaw nam swój numer

  Oddzwonimy do Ciebie

  FacebookLinkedIn
  Zamknij formularze