• Domy Dziecka w Pęcherach

  Każde dziecko zasługuje na to, co najlepsze. Dlatego kilka razy w roku wspieramy Domy Dziecka w Pęcherach – miejsce, z którym łączy nas szczególna więź.

  Jesienią upewniamy się, że jeszcze przed brzmieniem pierwszego dzwonka każdy otrzyma niezbędne materiały szkolne. Wiosną pomagamy im stworzyć piękny, kwitnący ogród dzięki dostarczeniu sadzonek, krzewów i drzew owocowych.

  Loader
 • Krwiodawstwo

  Aktywnie angażujemy się w cykliczną organizację zbiórki krwi w mobilnym punkcie krwiodawstwa i stale zachęcamy wszystkie firmy znajdujące się w biurowcu do uczestniczenia w akcji.

  Loader
 • Qurier Św. Mikołaja

  Co może ekscytować dzieci bardziej niż wysyłanie listów do Mikołaja? Otrzymanie od niego odpowiedzi! Już od kilku lat zakładamy czapkę Świętego Mikołaja i stajemy się Qurierami – odpowiadamy na listy najmłodszych, którzy tylko czekają na wieści z Bieguna Północnego.

  Loader
 • Zwierzęta

  Wspieramy Pruszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Zwierząt. Zapewniamy pożywienie, smycze, miski, drapaki oraz wiele innych przedmiotów niezbędnych dla najlepszych przyjaciół człowieka.

  Loader
FacebookLinkedIn