Audyt sklepu w profesjonalnych rękach MerService

Skutecznie pozyskujemy informacje pomagające naszym klientom optymalizować procesy sprzedaży i wsparcia sprzedaży.

Sprawne działanie poszczególnych sklepów i punktów sprzedaży może w bezpośredni sposób przekładać się na liczbę klientów. Profesjonalnie zrealizowany audyt sklepu/punktu sprzedaży jest więc źródłem informacji, dzięki którym przed klientem otwiera się możliwość wprowadzenia potrzebnych zmian. MerService w swojej ofercie posiada, między innymi, specjalistyczne audyty sklepów/punktów sprzedaży, prowadzone przez odpowiednio wykwalifikowanych pracowników. W trosce o potrzeby klientów, audyt w sklepie lub punkcie sprzedaży możemy zrealizować w dowolnym punkcie Polski.

Jakie korzyści przynosi audyt sklepu?

Jak działa audyt punktów sprzedaży i sklepów, wdrażany przez audytorów MerService? Po pierwsze: audytor sklepów/punktów sprzedaży jest w posiadaniu specjalnego urządzenia mobilnego, pozwalającego na posługiwanie się stworzonym przez MerService systemem, dzięki czemu dane, jakie pozyskał audytor punktu sprzedaży/sklepu są kompletowane, a klient może z nich skorzystać od razu po tym, jak zakończą się działania audytowe, eliminując tym samym konieczność czekania na otrzymanie istotnych dla niego informacji.

Audyt w punktach sprzedaży/sklepach może zostać zaplanowany z odpowiednim wyprzedzeniem, ale mając świadomość zmieniających się oczekiwań klientów, istnieje również możliwość audytu punktu sprzedaży/sklepu jak najszybciej, nawet w kolejnym dniu roboczym. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że audyt sklepu spożywczego, punktu handlowego itp. często jest kwestią niecierpiącą zwłoki. Dbamy o to, by audyt sklepów/punktów sprzedaży był realizowany na najwyższym poziomie świadczonych usług. Mamy bowiem świadomość faktu, iż audyt sklepowy/punktu sprzedaży w wielu przypadkach ma kolosalne znaczenie dla funkcjonowania danej placówki.

Co sprawdzamy podczas audytu sklepu?

Audytor w punktach sprzedaży i sklepach realizuje audyt przystosowany do potrzeb konkretnego klienta. Pragniemy, by informacje, które zgromadzi audyt w placówce handlowej były możliwie jak najbardziej pomocne. Co możemy Państwu zaproponować?

  • audyt partii produktów
  • audyt inwentaryzacji
  • audyt cen, mechanizmów promocji i ekspozycji produktów

Audyt punktów sprzedażowych i sklepów to rozwiązanie dla firm, którym zależy na sprawnym i efektywnym działaniu placówek handlowych. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zrealizować audyt w sklepie spożywczym, na przykład profesjonalny audyt sklepu wielkopowierzchniowego. Odpowiednio zorganizowany audyt wewnętrzny sklepu, chociażby audyt w markecie, bywa płaszczyzną pozwalającą na określenie ukierunkowania potrzebnych zmian.

Dbamy o to, by każdy audytor handlowy, realizujący audyty na zlecenie naszych klientów był osobą wyposażoną w niezbędne narzędzia pracy i doskonale przygotowaną do pełnienia swoich obowiązków. Chcą Państwo sprawdzić, jaka działa konkretny sklep/punkt sprzedaży? Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy!


Zdajemy sobie sprawę z konieczności bieżącego
rozwoju technologicznego, który jest nieodłączną częścią
oferowanych usług i elementem wzrostu spółki.

Więcej o naszej technologii