Zapewniamy dystrybucję, montaż oraz efektywne użycie materiałów POS.

Co to są materiały POS? To materiały marketingowe generujące zainteresowanie oraz rozgłos produktom danej firmy. MerService to nie tylko usługi merchandisingowe – nasz zespół specjalistów zajmuje się również dystrybucją materiałów POS oraz wsparciem sprzedaży.

Dystrybucja materiałów POS z MerService

Rodzaje materiałów POS to ulotki, broszury, roll-up’y i standy – zajmujemy się dystrybucją każdego z nich.

To świetne rozwiązanie intensyfikujące sprzedaż – są łatwo dostępne, a po profesjonalnym rozplanowaniu z MerService doskonale przyciągają uwagę i skłaniają konsumenta do zakupu.

Loader
 • Identyfikacja wizualna

  Wszystkie dostarczane przez nas materiały POS posiadają tożsamość marki (kolorystyka, symbolika, logotyp), co pozwala na formowanie silnych skojarzeń konsumenta z firmą.

  Gwarantuje to również spójną koncepcję i dopasowanie do siebie elementów kampanii reklamowej.

 • Inwentaryzacja

  Pomagamy naszym klientom również w inwentaryzacji materiałów POS zawierających dane wielostopniowe (kolor, wymiary, typ, brand, zdjęcie). Do tej pory przeprowadziliśmy inwentaryzację kilkudziesięciu tysięcy POSM per klient.

  Nasze inwentaryzacje dostępne są także w etapach miesięcznych i kwartalnych.

Dlaczego dystrybucja POSM z nami?

Skuteczna sprzedaż to przede wszystkim skuteczne planowanie. W MerService zajmujemy się zarówno szczegółowym rozplanowaniem jak i dostarczaniem efektywnych rozwiązań.

Materiały POS są kluczowym elementem sprzedaży fizycznej, która stanowi jeden z głównych filarów handlu ogólnoświatowego.

Pomagamy w pełni wykorzystać potencjał materiałów POS jako środka maksymalizacji sprzedaży oraz prowadzenia skutecznej strategii wizerunkowej.

Loader
 • Kompleksowa usługa (dostarczenie, rozplanowanie, montaż i demontaż)

 • Wykwalifikowani pracownicy

 • Tworzenie interesujących, kreatywnych materiałów promocyjnych

 • Wsparcie strategii wizerunkowej i brandingu

Zapraszamy do współpracy!

Czytaj więcej

Zalety materiałów POS sprawiają, że stanowią one obecnie popularne rozwiązanie marketingowe. Dlaczego? Materiały reklamowe typu POS są łatwo dostępne, a jednocześnie odpowiednio rozplanowane w prosty sposób przyciągają uwagę potencjalnych kupujących. Co więcej, materiały promocyjne POS bez problemów można dopasować do indywidualnych możliwości i oczekiwań klientów, także w kontekście dostępnej przestrzeni.

Dystrybucja materiałów POSM

Firma MerService realizuje nowoczesne działania wspierające sprzedaż. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że skuteczne wspieranie sprzedaży bardzo często jest przedmiotem zainteresowania naszych klientów, dlatego w ofercie firmy znajdą Państwo starannie wyselekcjonowane, efektywne usługi, takie jak sprawna i efektywna dystrybucja materiałów POS. Skorzystanie z naszej pomocy w tym zakresie pozwala skupić energię Państwa pracowników na bardziej palących zadaniach związanych z działalnością firmy. Innowacyjne materiały POS to narzędzia skuteczne w sprzedaży, dlatego ich zastosowanie może przynieść wymierne korzyści.
Co możemy Państwu zaproponować? Oferujemy nie tylko dystrybucję odpowiednich materiałów ale, w razie potrzeby, wyspecjalizowana kadra naszych pracowników jest w stanie je sprawnie zamontować w odpowiednim miejscu bądź, jeżeli zachodzi taka konieczność, przeprowadzić demontaż wskazanych materiałów. Dodatkowo, MerService przedstawi Państwu raport dotyczący przeprowadzonej realizacji.
Mamy świadomość tego, że działania i narzędzia marketingowe wspierające sprzedaż są ważnym fundamentem branży handlowej. Dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi prezentowały wysoki poziom, a rezultaty wdrażanych działań były zadowalające z punktu widzenia klientów. Dystrybucja i montaż materiałów POS realizowana przez firmę MerService to jasny, zrozumiały dla zleceniodawcy proces, w którym udział biorą doświadczeni i doskonale przeszkoleni pracownicy. Funkcja wspierania sprzedaży oraz odpowiednio dopasowane narzędzia sprzedażowe mogą mieć wpływ na wydajność działań podejmowanych przez Państwa firmę, dlatego dystrybucję materiałów POS warto oddać w ręce specjalistów.

Identyfikacja wizualna w materiałach POS

Materiały POS, które Państwu dostarczamy, posiadają znamiona identyfikacji wizualnej marki, którą reprezentują. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne dla prowadzenia wszelkich działań promocyjnych jest powiązanie skojarzeń klientów z kolorystyką czy symboliką firmy. Bazujemy na ciekawych projektach graficznych, za pośrednictwem których udaje nam się tworzyć materiały służące reklamie i promocji, ściśle odpowiadające wymaganiom marketingowym przedsiębiorstwa. Dzięki spójnej koncepcji mogą Państwo wyposażyć swoje stoiska w dopasowane pod względem designu elementy bezpośredniej kampanii reklamowej.

Do kogo kierujemy nasze usługi?

Jesteśmy firmą oferującą wsparcie praktyczne w kwestii dostarczenia, a także montażu u klienta elementów ekspozycji reklamowej. Stąd też z naszych usług z pewnością chętnie będą korzystać sklepy, dystrybutorzy hurtowi i detaliczni, a także firmy usługowe, w warunkach prowadzenia kampanii promocyjnej. Materiały POS będą niezbędne w sklepie stacjonarnym, do wystawiania produktów promowanych w sposób bezpośredni, przy użyciu tradycyjnych technik sprzedaży. To również mocny element strategii wizerunkowej w trakcie trwania wszelkiego rodzaju targów i akcji promocyjnych. Dzięki kompleksowym usługom jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie oraz zamontować wszystkie materiały promocyjne na miejscu, w czym niezbędna jest pomoc naszej wykwalifikowanej kadry.

 

 • Chcesz wiedzieć więcej?

  Umów się spotkanie.

  Skontaktuj się z nami
  Skontaktuj się z namiSkontaktuj się z nami
 • Zostaw nam swój numer

  Oddzwonimy do Ciebie

  FacebookLinkedIn