Outsourcing przedstawicieli handlowych

Oferta zewnętrznych sił sprzedaży to rozwiązanie znacząco obniżające koszty
w porównaniu do utrzymywania własnych struktur terenowych.

Sprzedaż to bijące serce wielu firm działających na współczesnym rynku. W związku z tym, priorytetowe znaczenie ma dbałość o to, by dział sprzedaży funkcjonował możliwie jak najbardziej efektywnie. Jak MerService może pomóc swoim klientom w utrzymywaniu działalności sprzedażowej na wysokim poziomie jakości? Proponując profesjonalny outsourcing sprzedaży!

Outsourcing sił sprzedaży – co to jest?

Na czym w praktyce polega outsourcing sił sprzedaży? Outsourcing przedstawicieli handlowych to możliwość skorzystania ze wsparcia znakomicie wykwalifikowanych specjalistów zewnętrznych, realizujących przemyślane usługi w oparciu o posiadane doświadczenie. Definicja outsourcingu sił sprzedaży wskazuje na ważny aspekt tego rodzaju usług – brak konieczności tworzenia indywidualnej siatki sprzedażowej lub możliwość jej ograniczenia, posiłkując się pomocą z zewnątrz.

outsourcing handlowców

„Handlowiec do wynajęcia” może okazać się ogromnym wsparciem w przypadku widocznych braków kadrowych. Sezonowy przedstawiciel handlowy do wynajęcia to rozwiązanie, które pozwala na sprawne wypełnienie luk w zespole pracowników, na przykład podczas okresu urlopowego.

Outsourcing handlowców w MerService: jakie korzyści może przynieść Twojej firmie?

Dlaczego outsourcing usług sprzedażowych realizowany przez MerService to profesjonalne wsparcie sprzedaży w firmach naszych klientów?

 • Outsourcing wsparcia sprzedaży to rozwiązanie dla firm, które szukają widocznych oszczędności. Korzystanie z usług zewnętrznych specjalistów może zredukować wydatki, jakie w innym przypadku trzeba by było ponieść na działalność związaną z posiadaniem indywidualnego sektora sprzedażowego.
 • Współpraca z MerService i wynajem handlowców to sposób na uzupełnienie ewentualnych braków kadrowych oraz zagwarantowanie firmie większej zdolności przystosowawczej zasobów ludzkich do jej bieżących potrzeb.
 • Outsourcing sił sprzedaży firmy to obszar, w którym MerService posiada duże doświadczenie, skorelowane ze zrozumieniem oczekiwań klientów. Jednocześnie, realizując oferowane usługi ogromny nacisk kładziemy na jakość pracy naszych specjalistów.
 • Usługa outsourcingu sprzedaży MerService oznacza nie tylko możliwość skorzystania ze wsparcia doświadczonych, wykwalifikowanych pracowników – specjaliści odbywają potrzebne szkolenia, dysponują pomocnymi narzędziami itp., a ich praca jest odpowiednio nadzorowana.

Jakie usługi obejmuje outsourcing przedstawicieli handlowych?

W zależności od indywidualnych potrzeb klienta, outsourcing w sprzedaży oferowany przez MerService może być wdrożony w ramach:

 • modelu dedykowanego: usługi realizowane są wyłącznie na potrzeby konkretnego klienta
 • modelu współdzielonego: usługi realizowane są w tym samym czasie na potrzeby kilku odbiorców

Outsourcing handlowy prowadzony przez MerService to drobiazgowo zaplanowany i skutecznie dozorowany proces. Outsourcing działu sprzedaży zawiera:

 • kontrolę realizacji procesu przez oddelegowanego Key Account Managera i Project Managera
 • raportowanie
 • udoskonalanie tras
 • geo – lokalizację
 • bilans czasu poświęconego na konkretne wizyty
 • obsługę floty

Korzystając z usług MerService zyskuje się gwarancję współpracy z doświadczonymi specjalistami, nastawionymi na realizację usług wysokiej jakości. Odpowiedź na potrzeby naszych klientów i wysokiej klasy outsourcing zespołów sprzedażowych to priorytet działalności MerService. Wierzymy, że odpowiednio skoordynowana sprzedaż outsourcingowa to przyszłość! Współpraca z MerService oznacza poszanowanie oczekiwań klientów, wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i korzystanie z zaawansowanych narzędzi.


Zdajemy sobie sprawę z konieczności bieżącego
rozwoju technologicznego, który jest nieodłączną częścią
oferowanych usług i elementem wzrostu spółki.

Więcej o naszej technologii