Merchandising

Świadczymy usługi merchandisingu w większości sklepów wielkopowierzchniowych
w Polsce dla wielu wiodących producentów, głównie z branży FMCG.

W ramach usługi dbamy o wizerunek, dostępność, jakość serwisu, egzekucję ustaleń centralnych oraz promocji oraz gwarantujemy natychmiastowy spływ danych z punktu sprzedaży.

Merchandising stacjonarny

Obsługa merchandisingowa stacjonarna w sklepach wielkopowierzchniowych. Doskonałe rozwiązanie dla łączonych serwisów klienckich, gdzie bardzo istotna jest doskonała znajomość lokacji, jej zbytu, obłożenia Klientów, godzin dostaw, oraz regularnych zamówień.

Merchandising Mobilny

Obsługa merchandisingowa mobilna, która szczególnie sprawdza się w „małych formatach”, z głębokim przeszkoleniem merchandiserów, posiadających niezbędne narzędzia dla działań dodatkowych poza standardowym merchandisingiem. Charakteryzuje się umiejętnością szybkiego dostosowania się do realiów rynkowych i potrzeb Klienta z godziny na godzinę. Działania głównie w rynku detalicznym, gdzie dni i lokacje obsługi określane są na bieżąco w celu optymalizacji efektywności wizyt.

Merchandising Profesjonalny

Pełna obsługa merchandisingowa, dedykowana na wyłączność dla Klienta, gdzie poza szkoleniami wstępnymi merchandiserzy na bieżąco zdobywają wiedzę i umiejętności, niezbędne do samodzielnego i profesjonalnego świadczenia usługi na najwyższym poziomie. Merchandising profesjonalny posiada specjalistyczny nadzór na każdym kroku podejmowanych działań i korzysta z cyklicznych raportów oceniających jakość egzekucji i efektywności działań. Kadra ściśle utożsamia swe poczynania z polityką i wizerunkiem Klienta, podnosi nieustannie swe kwalifikacje adekwatnie do potrzeb dzięki szkoleniom stacjonarnym jak i e-learningowym, a co najważniejsze – jest między innymi wynagradzana za aktywności dodatkowe, np. za obecność produktów Must Have oraz za egzekucję promocji centralnych.


Wioletta Bednarska

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się:

– WIOLETTA BEDNARSKA
JUNIOR KEY ACCOUNT MANAGER

+48 885 309 600

ZAPYTANIE@MERSERVICE.PL

Zdajemy sobie sprawę z konieczności bieżącego
rozwoju technologicznego, który jest nieodłączną częścią
oferowanych usług i elementem wzrostu Spółki.

Więcej o naszej technologii