MerService pomaga młodym ludziom postawić pierwsze kroki w zawodzie.

We wrześniu spółka uruchomiła projekt „Akademia Merchandisera”, który ma na celu szkolenie i przygotowanie młodych ludzi do pracy w zawodzie Merchandisera.

„Akademia Merchandisera” to projekt, który powstał głównie z myślą o studentach oraz osobach nie mających doświadczenia w pracy zawodowej. Każdy uczestnik Akademii weźmie udział w profesjonalnym szkoleniu teoretycznym z wiedzy na temat merchandisingu, a następnie spędzi jeden dzień w terenie z doświadczonymi pracownikami MerService, którzy pokażą jak wygląda praca Merchandisera w praktyce.

„Akademia Merchandisera” to szansa dla młodych ludzi, którzy nie mają sprecyzowanych planów na swoją karierę zawodową. Bardzo często studenci kończący edukację zmagają się z problemem w znalezieniu pracy, ponieważ poza świadectwem ukończenia studiów, nie mają żadnych dokumentów ani doświadczenia, które pomogłoby im zacząć pracę w zawodzie. MerService chce przełamać tę barierę i pomóc młodym ludziom wejść na ścieżkę zawodową.

Każdy uczestnik, który ukończy szkolenie zarówno teoretyczne jak i praktyczne, przystąpi do testu wiedzy, po zdaniu którego otrzyma certyfikat świadczący o jego przygotowaniu do pracy w zawodzie Merchandisera.

Najlepszym spółka MerService zaproponuje pracę.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na https://merservice.pl/akademia_merchandisera/

 

 • Chcesz wiedzieć więcej?

  Umów się spotkanie.

  Skontaktuj się z nami
  Skontaktuj się z namiSkontaktuj się z nami
 • Zostaw nam swój numer

  Oddzwonimy do Ciebie

  FacebookLinkedIn
  Zamknij formularze